Home » Bez kategorii » „Każdy Chwat Sprząta Świat” – I miejsce w powiatowym konkursie ekologicznym.

„Każdy Chwat Sprząta Świat” – I miejsce w powiatowym konkursie ekologicznym.


„Myślę więc… nie śmiecę” to hasło tegorocznej kampanii ekologicznej „Sprzątanie Świata 2021”. Czynny udział w akcji przynosi korzyści nie tylko samej szkole i uczniom, ale również rodzicom i nauczycielom. Główne jej przesłanie to czyste środowisko oraz człowiek przyjazny naturze i drugiemu człowiekowi. Jednym z  działań ekologicznej kampanii był udział szkoły w powiatowym konkursie „ Każdy Chwat Sprząta Świat”. Naszą pracę doceniła komisja konkursowa przyznając nam I miejsce w kategorii szkoły podstawowe powiatu kraśnickiego. Dyplom i nagrody rzeczowe wręczył Pan Starosta Kraśnicki Andrzej Rola podczas uroczystego podsumowania konkursu 25 listopada 2021 r. Jest to sukces całej społeczności szkolnej. Dziękujemy i gratulujemy!!! 
Zachęcamy zatem do dbałości o najbliższe otoczenie każdego dnia, nie tylko podczas organizowanych akcji. Ekologia to bardzo ważna i poważna sprawa, a zatem niech od dzisiaj każdemu z nas towarzyszy hasło na przyszłość  „ Myślę, aby nikt nie musiał po mnie sprzątać”!!!

Koordynatorzy akcji: M. Ciupak, A. Chodara, M. Bartosik, J. Kotuła

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

listopad 2021
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930