Home » Bez kategorii » „MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA”

„MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA”

Wyniki Szkolnego Konkursu Matematycznego

„MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA”

W dniach 4-8 kwietnia br. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny „MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA”. Rozgrywki konkursowe odbywały się wśród uczniów klas 4-8, którzy pisali test sprawdzający znajomość tabliczki mnożenia i dzielenia w zakresie 100. Punktowane były poprawność i czas wykonania zadania.

I etap eliminacyjny odbywał się na poziomie klasowym i miał wyłonić po trzech najlepszych uczniów z danego oddziału. Na tym etapie najlepsi w każdej klasie zostali nagrodzeni bardzo dobrymi ocenami bieżącymi z matematyki, jednocześnie awansując do części finałowej,

II etap finałowy odbył się 8 kwietnia 2022r. w sali gimnastycznej starszej części budynku szkoły. W finałowej rozgrywce uczniowie również pisali test sprawdzający znajomość tabliczki mnożenia i dzielenia w zakresie 100 na  takich samych zasadach punktowania jak w poprzednim etapie.

Na poziomie klas 4, 5, 6, 7, 8 zostali wyłonieni Mistrzowie Tabliczki Mnożenia, którzy zostali nagrodzeni celującymi ocenami bieżącymi z matematyki. Dodatkowym wyróżnieniem było wyłonienie Mistrza Szkoły.

Konkurs został przyjęty bardzo pozytywnie wśród wszystkich uczestników, wywołał wiele pozytywnych emocji związanych z rywalizacją, którą przecież wszyscy tak lubimy.

Nasi Mistrzowie:

MISTRZ SZKOŁY

Emilia Bielecka

 

Klasy 4

Hanna Pastucha 4a

 Klasy 5

Oskar Rybak  5a

 Klasy 6

Dominik Rej 6a

 Klasy 7

Emilia Bielecka   7b

 Klasy 8

Magdalena Gryta 8c

 Aneta Mirosław

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

kwiecień 2022
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930