Home » Bez kategorii » Pomoc Ukrainie

Pomoc Ukrainie

Szanowni Państwo!

Po raz kolejny zwracamy się z wielką prośbą o włączenie w pomoc Ukrainie, ogarniętej wojną. Przystąpiliśmy do akcji pod patronatem Lwowskiej Akademii Medycznej, której celem jest zbiórka środków medycznych dla żołnierzy przebywających na froncie. Tym razem niezbędne są:

  • materiały opatrunkowe ( bandaże, gazy, opaski uciskowe, chusty, siatki)
  • instrumenty chirurgiczne ( igły, skalpele ,pęsety)
  • maseczki jednorazowe
  • rękawiczki niesterylne
  • latarki czołówki
  • apteczki pierwszej pomocy ( IFAC)
  • paski uciskowe
  • koce termiczne
  • leki przeciwbólowe, przeciwzapalne ,przeciwgorączkowe typu ibuprom czy paracetamol

Dary zbieramy tylko do 3 czerwca, a następnie za pośrednictwem Opiekuna Zabytków Powiatu Kraśnickiego zostaną przekazane do Lwowa.
1 czerwca W Dniu Dziecka zostanie zorganizowana również Wielka Loteria Fantowa, gdzie zebraną kwotę przeznaczymy na zakup wyżej wymienionych artykułów. Bardzo prosimy zatem o przyniesienie fantów na loterię ( mile widziane nowe, nieużywane rzeczy, mogą być również gadgety, zabawki pluszaki i inne).

Dziękujemy za okazaną pomoc i dar serca.

SKC, Wolontariat

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

maj 2022
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031