Home » Uncategorized » Dzień Tolerancji

Dzień Tolerancji

W naszej szkole w dniu 17 listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Tolerancji. W tym dniu nawiązujemy do szacunku, akceptacji oraz tolerancji. Z tej okazji uczniowie przypomnieli sobie samo pojęcie tolerancji i wraz z nauczycielami przyszli do szkoły ubrani w odzież koloru zielonego, który symbolizuje życzliwość i tolerancję. W klasach I-III p. Agnieszka Chodara przeprowadziła projekcję filmów na temat tolerancji, a w klasach IV-VIII pod okiem pani pedagog i psycholog został przeprowadzony konkurs plastyczny pt. „Tolerancja, integracja i akceptacja”. Zwycięzcami konkursu zostały następujące osoby:

 I miejsce Oliwia Wróbel uczennica kl. IV,

II miejsce Szymon Woźniak uczeń kl. VIII b,

III miejsce Alicja Powęska uczennica kl. V b.

Za bardzo ciekawe plakaty wyróżnieni zostali:

Bianka Majcher,

Hanna Janduła,

Sara Rupeć,

Oliwia Strawa,

Julia Turkiewicz,

Kacper Gejzak,

Wojciech Wilkołazki,

Paweł Chamera,

Szymon Kowal.

W świętowanie włączyli się również uczniowie uczęszczający na zajęcia świetlicowe i przygotowali serduszka z miłymi słowami, dobrą radą dla swoich rówieśników, nauczycieli, które stworzyły Drzewko Tolerancji i Życzliwości.

Ewa Mróz, Agnieszka Chodara, Aneta Mirosław


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

listopad 2022
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930