Home » Uncategorized » Biała Szkoła 2023

Biała Szkoła 2023

      Tradycją naszej szkoły są organizowane przez Panią Ewę Kret wyjazdy na Białą Szkołę.  Wpisały się one w coroczny kalendarz „białych” wyjazdów. Również w tym roku uczniowie pod czujnym okiem p. Anny Myszak, Ewy Kret, Katarzyny Pytlak i Bożeny Król wyruszyli na spotkanie z zimowym szaleństwem.

     Swoją przygodę rozpoczęliśmy 08 lutego 2023r. Wczesnym rankiem wyruszyliśmy autokarem w kierunku Krasnobrodu. Po drodze czekał nas przystanek na stoku narciarskim w Jacni. Zajęcia doskonalące jazdę na nartach, desce snowboardowej prowadzone przez Pana Piotra okazały się niezwykle ekscytujące i pełne zabawnych sytuacji. Po pełnym wrażeń poranku udaliśmy się na obiad, po którym czekało nas zwiedzanie Krasnobrodu. Atrakcją dnia pierwszego było ognisko, przy którym nie tylko piekliśmy kiełbaski, ale także nie zabrakło śpiewu przy akompaniamencie gitary oraz zabaw integrujących.
Przez kolejne dni pobieraliśmy profesjonalne nauki od instruktora Piotra, który pokazywał nam, jak umiejętnie i bezpiecznie szusować na nartach lub desce. Uczniowie szybko pojęli, na czym polega narciarstwo i nie bali się zjeżdżać ze stoku. Pogoda była wspaniała, lekki mrozik, błękitne niebo. Nie mogliśmy wymarzyć sobie piękniejszej aury, która bardzo sprzyjała białemu szaleństwu.
Oprócz jazdy na nartach  na dzieci czekały także dodatkowe atrakcje takie jak zajęcia kulinarne „Kuchcikowo”, turniej gier planszowych, zajęcia plastyczne, wieczorne podchody.
Niestety, wszystko co piękne, szybko się kończy. Nasza wspaniała wycieczka także musiała kiedyś dobiec końca. Wszyscy szczęśliwie wróciliśmy do domów, z nadzieją na kolejną przygodę w przyszłym roku.

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

luty 2023
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728