21 maja w naszej szkole odbył się apel poświęcony św. Janowi Pawłowi II. Tegoroczne spotkanie przebiegało pod hasłem „Totus Tuus – Droga do Świętości”.
Program artystyczny przygotowali uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas, harcerze, chór oraz Samorząd Uczniowski. W uroczystości uczestniczyły również przedszkolaki odwiedzające naszą szkołę w ramach Dni Otwartych.
Spotkanie zakończyło się wspólnym odśpiewaniem „Barki”, podczas którego uczniowie wykorzystali flagi papieskie, maryjne i narodowe przygotowane przez wychowanków świetlicy pod opieką nauczycieli.
Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom zaangażowanym w organizację tego wydarzenia.