W naszej szkole odbyła się wyjątkowa inicjatywa pod hasłem „Twój dar serca dla hospicjum”, której celem było wsparcie podopiecznych Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie. Społeczność szkolna pokazała, że wspólnie możemy zdziałać wiele dobrego.
Akcja przebiegła w dwóch odsłonach. Szkolna kawiarenka, na którą Uczniowie przygotowali domowe wypieki i je sprzedawali w czasie przerw i charytatywna dyskoteka. Po południu odbyła się wspólna zabawa, podczas której zbieraliśmy dodatkowe środki na rzecz hospicjum. Dzięki wielkiemu sercu wszystkich uczestników udało nam się zebrać fundusze, które wspomogą codzienną działalność hospicjum.
Dziękujemy każdemu, kto włączył się w tę szlachetną akcję – wspólnie udowodniliśmy, że dobro ma ogromną moc!



