Home » 2021 » Luty » 16

Daily Archives: 16 lutego 2021

Walentynki

Poniedziałek 15 lutego upłynął w szkole w atmosferze miłości i przyjaźni. A wszystko to z okazji Walentynek.  Jak co roku, została zorganizowana poczta walentynkowa. Uczniowie przygotowali serduszka i kartki walentynkowe wyrażając w ten sposób swoje sympatie.  Następnie walentynkowe amorki odpowiednio posegregowały pocztę i rozdały wszystkim adresatom od klasy I- III.  Nie zabrakło również wyrazów sympatii pod adresem  nauczycieli i pracowników obsługi. Dzieci, które korzystają z zajęć świetlicowych wykonały bardzo ładne dekoracje z walentynkowymi akcentami. Dodatkową atrakcją w tak wspaniałym dniu była fotobudka. Sprawiła ona mnóstwo uśmiechu zarówno u młodszych odbiorców, jak i u starszych.

Dzień świętego Walentego

To dzień dobry dla każdego!

W tym dniu wszyscy to wyznają

Że chcą kochać i kochają!

Pamiętajmy o tym, że ,,miłe słówka” poprawiają humor i ułatwiają relacje międzyludzkie.

E. Janczarek