Home » Bez kategorii » Rozstrzygnięcie konkursu na kalendarz gminny

Rozstrzygnięcie konkursu na kalendarz gminny

10 grudnia w Szkole Podstawowej im. ks. Stanisława Zielińskiego w Stróży odbyło się wręczenie nagród za udział w gminnym konkursie „Gmina Kraśnik – Odkryj nasze piękno”. Konkurs miał na celu stworzenie kalendarza promocyjnego Gminy Kraśnik na rok 2021. Nagrodami w konkursie były karty prezentowe do Empiku ufundowane przez Gminę Kraśnik.

Spośród nadesłanych prac, jury wyłoniło trzech finalistów. Pierwsze miejsce zajęła praca Amelii Biegaj (Szkoła Podstawowa w Stróży). Za niemal równie dobrą została uznana praca Emilii Bieleckiej (Szkoła Podstawowa w Stróży), a tuż za nią, na trzecim stopniu podium uplasował się projekt kalendarza wykonany przez Bartłomieja Wojtysiaka (Szkoła Podstawowa w Kowalinie). Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Kamila Berdys