Home » Aktualności » Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 21 stycznia 2015 roku w Szkole Podstawowej im. ks. Stanisława Zielińskiego w Stróży odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na to spotkanie uczniowie klas I – III zaprosili swoje Babcie i Dziadków. Goście zaszczycili nas swoją obecnością, co sprawiło wnukom wiele radości. Każdy wnuczek wypatrywał w tłumie swoich dziadków, uśmiechając się i wymachując ręką na powitanie. Uroczystość rozpoczęła p. dyr Anna Myszak witając gości i składając wszystkim Babciom i Dziadkom życzenia. Następnie inicjatywę przejęli uczniowie klasy IIIb, którzy poprowadzili dalszą część uroczystości. Były życzenia, piosenki, wiersze oraz przyśpiewki i tańce ludowe w wykonaniu uczniów z koła tanecznego pod opieką Aliny Bańki. W drugiej części naszej uroczystości uczniowie klas III przedstawili ,, Jasełka”, a oprawę muzyczną kolęd, przygotowali uczniowie z poszczególnych klas wspólnie z wychowawcami. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem od społeczności szkolnej oraz wręczeniem upominków, własnoręcznie przygotowanych przez wnuków. Goście z uśmiechem na twarzach opuścili budynek naszej szkoły. Sądzimy, że za rok nasze Babcie i Dziadkowie zaszczycą nas swoją obecnością i przybędą także na wspólne świętowanie. Życzymy im dużo zdrowia, aby każdy dzień sprawiał im wiele radości. Do zobaczenia za rok.

Alina Bańka