Home » Aktualności » Kolędowania Czar

Kolędowania Czar

Już po raz trzeci w naszej szkole odbył się klasowy konkurs kolędniczy.

Dnia 30 stycznia 2015 roku wszystkie klasy od I do VI zaśpiewały jedną kolędę lub pastorałkę przygotowaną pod opieka wychowawcy. Klasy były oceniane w dwu kategoriach: klas I – III i klas IV – VI. Całość konkursu poprowadziła jako konferansjer Kasia Jargieła z klasy VI a. Wszystkie klasy zaprezentowały się znakomicie, wykorzystując swoje atrybuty np. strój, grę na instrumentach i uczniów ze zdolnościami wokalnymi.

Jury w składzie: Przewodnicząca Pani Lucyna Widerlik, Pani Agnieszka Kalisz oraz Pani Agata Konefał po wysłuchaniu wszystkich 13 przygotowanych utworów przyznało następujące miejsca i wyróżnienia:

Kategoria klas I – III:

Miejsce  I   – klasa I c

Miejsce  II – klasa II b

Miejsce  III – klasa I b

Wyróżnienie – klasa I a

klasa II a

klasa III a

klasa III b

Kategoria klas IV – VI:

Miejsce  I –     klasa V a

Miejsce  II –   klasa V b

Miejsce  III – klasa IV a

Wyróżnienie – klasa IV b

klasa VI a

klasa VI b

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali słodycze, a klasy nagrodzone upominki rzeczowe. Serdecznie gratulujemy zwycięscom, ale również dziękujemy pozostałym klasom i ich wychowawcom za trud i prace włożoną w przygotowanie zaśpiewanych kolęd i pastorałek.

Marzena Jóźwicka