Home » Aktualności » II Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej

II Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej

W dniu 20 kwietnia 2015 r. odbył się II Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej w Szkole Podstawowej im. ks. S. Zielińskiego w Stróży-Kolonii. Przygotowane utwory w języku angielskim zaprezentowało 20 uczestników.

Miejsca premiowane nagrodami zajęły:

Klasy I – III:

Miejsce I – Wiktoria Krawczyk w piosence “Wasted” Margaret (SP Stróża)

Miejsce II – Aleksandra Grządka, Katarzyna Paszkowska w piosence “Stretch your body” z kursu New English Adventure (SP Stróża)

Miejsce III – Magdalena Szymona, Jennifer Szymona w piosence „Happy” Pharrella Williamsa (SP Kowalin)

Klasy IV – VI:

Miejce I – Natalia Pomykała w piosence “Stay” Rihanny (SP Stróża)

Miejsce II – Emilia Machulak „Titanium” Davida Guetty (SP Stróża)

Miejsce III – zespół Friends Forever (Wiktoria Kotuła, Patrycja Ciupak, Dominika Mazur) w piosence „Count on me” Bruno Marsa (SP Słodków)

Wyróżnione zostały:

Solistka – Aleksandra Szewc w piosence „Thank you very much” Margaret (SP Kowalin)

Zespół – Karolina Iracka, Alicja Litwin w piosence „Barbie girl” Aqua (SP Kowalin)