Home » Aktualności » Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej

Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej

W dniu 12 maja 2016r. w Szkole Podstawowej w Kowalinie odbył się Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej. W konkursie udział wzięli uczniowie z Gminy Kraśnik. Naszą szkołę reprezentowali: Szczepan Adamczyk z klasy IA, Julia Barankiewicz z klasy IIB, Karolina Kość z klasy IIIB, Martyna Buczkowska, Oliwia Gierulska oraz Emilia Rycerz z klasy VA.

W kategorii klas 1-3 :
I miejsce zajął Szczepan Adamczyk za utwór„The Show” Lenka

II miejsce zajęła Julia Barankiewicz za utwór„She’s got a grey body” z kursu New English Adventure 2”

III miejsce zajęła Karolina Kość za utwór „Cool me down” Margaret

Wyróżnienie otrzymały Jeniffer Szymona oraz Nikola Nowak ze Szkoły Podstawowej w Kowalinie za utwór „Cool me down” Margaret

W kategorii klas 4-6 :

I miejsce zajął Ernest Hajdas ze szkoły Podstawowej w Kowalinie, za utwór „Hallelujah” L. Cohen

II miejsce zajęła Emilia Rycerz  za utwór „Apologize” One Republic

III miejsce zajęła Oliwia Gierulska za utwór „7 years”  Lukas Graham

Wyróżnienie otrzymała Martyna Buczkowska za utwór „Oh Darling” The Beatles

Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz  nagrody rzeczowe, ufundowane przez Wójta Gminy Kraśnik.

Ewa Więckowska

USER COMMENTS