Home » Aktualności » Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym

Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym

17 września rozegrane zostały XIII mistrzostwa naszej szkoły w tenisie stołowym. Organizatorem zawodów, tak jak i w ubiegłych latach, był trener naszych pingpongistów Krzysztof Kozłowski. W zawodach, które obejmowały dwie kategorie wiekowe, wzięło udział ponad 40 zawodników.  Klasą dla siebie był, podobnie jak w ubiegłym roku, Szymon Kaźmierak, który wygrywając z Damianem Jargiełą został supermistrzem szkoły. A oto najlepsi, którzy jednocześnie zakwalifikowali się do mistrzostw powiatu:

dziewczyny kl. IV i młodsze

 1. Król Patrycja
 2. Biegaj Amelia
 3. Biegaj Anna
 4. Woźniak Łucja

dziewczyny kl.  V – VI

 1. Rycerz Emilia
 2. Michałek Maryla
 3. Pałka Martyna
 4. Kania Julia

chłopcy kl.  IV i młodsi

 1. Kaźmierak Szymon
 2. Wielgus Błażej
 3. Powęska Nikodem
 4. Wieleba Kacper

chłopcy kl.  V- VI

 1. Jargieła Damian
 2. Wielgus Dominik
 3. Rupeć Bartłomiej
 4. Zięba Adam

Krzysztof Kozłowski

dominik-wielkus-2 patrycja-krol