Home » Aktualności » Świąteczny turniej w tenisie stołowym

Świąteczny turniej w tenisie stołowym

W minioną sobotę i niedzielę tj. 16 i 17 grudnia w Kraśniku odbył się II Ogólnopolski Świąteczny Turniej w tenisie stołowym. Nasi zawodnicy mieli więc okazję zagrać z najlepszymi w swoich kategoriach wiekowych z innych województw oraz z Ukrainy niemalże w „domu”. Bardzo dobry wynik osiągnął Szymon Kaźmierak, który w kategorii żaków zajął piąte miejsce ulegając tylko późniejszemu zwycięzcy z Jarosławia. Sam awans do najlepszej ósemki turnieju był najlepszym osiągnięciem Szymona w dotychczasowych startach na zawodach rangi ogólnopolskiej. Szesnaste miejsce w tej samej kategorii zajął Błażej Wielgus. Nagrody najlepszej ósemce turnieju w każdej kategorii wręczył osobiście wiceminister sportu poseł Jarosław Stawiarski. Same zawody mogły się odbyć dzięki finansowemu wsparciu ministerstwa sportu.

Krzysztof Kozłowski