Home » Uczniowie prezentują

Uczniowie prezentują

Na poniższej stronie prezentujemy wystąpienia i utwory muzyczne autorstwa i wykonania naszych uczniów.

Jako pierwszy w tej zakładce zostaje zaprezentowany spot promujący naszą szkołę.

Link poniżej to odnośnik do kanału naszej szkoły na YouTube.

Pierwszy z utworów powstał z okazji Święta Szkoły – Dnia Patrona. Muzykę oraz aranżację do tekstu wykonał nasz nauczyciel muzyki p. Andrzej Wierzchowiak. Młodą artystką wykonującą tą piosenkę jest Emilia Rycerz wspierana w refrenach przez chórek w składzie: Julia Chodara, Ula Rycerz, Oliwia Jurkowska oraz Ola Biegaj.

Kolejny utwór został wykonany podczas konkursu piosenki „Jarzębinka”, który odbył się w 2015 roku. Akompaniament muzyczny do utworu zaśpiewanego przez Ulę Kosidło, Oliwię Jurkowską, Igora Sochala, Ulę Rycerz oraz Julię Chodarę wykonał nasz akordeonista Dawid Samolej.

Jarzębinka 2015

Wykonanie studyjne

Kolejny utwór „MŁYNARECZKA” został również wykonany przez wyżej wymieniony zespół, którym opiekuje się nasz nauczyciel muzyki p. Andrzej Wierzchowiak.

Młynareczka

W poniższym linku zamieszczamy spot autorstwa naszych uczniów i p. Krzysztofa Kuśmierczyka mówiący o potrzebie ubierania się i poruszania po drogach publicznych w odblaskach.

Wiem- jestem bezpieczny

Zamieszczamy również link z utworem zaśpiewanym przez Emilkę Bielecką, która wystąpiła podczas jasełek w 2017r.

„Ksiądz z powołania”
Kolejny utwór w wykonaniu Emilii Bieleckiej
przy akompaniamencie p. Andrzeja Wierzchowiaka.

Hymn naszej szkoły w nagraniu studyjnym.

.

Autorski utwór wykonany przez chór szkolny z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Tekst: Bogusława Bogaczyk
Muzyka: Andrzej Wierzchowiak

Utwór „Niepodległa- Niepokorna” wykonany przez chór szkolny z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Nasi najmłodsi artyści publikują swój najnowszy utwór pod tytułem „Wiosna”.

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas: