Home » Pedagog

MIŁA UCZENNICO! MIŁY UCZNIU!

Witaj,

jestem Twoim pedagogiem szkolnym. Jeśli chcesz porozmawiać o ważnych dla Ciebie sprawach, potrzebujesz pomocy lub wsparcia– przyjdź do mnie lub napisz.

Zapraszam Cię wtedy, gdy:

• Chcesz, żeby Cię najzwyczajniej wysłuchać.
  • Obawiasz się konkretnych zdarzeń lub osób.
  • Czujesz, że inni Cię nie rozumieją, jesteś samotny.
  • Masz kłopoty rodzinne, znajdujesz się w trudnej sytuacji.
  • Chcesz podzielić się Swoją radością, sukcesem.
  • Zauważyłeś/-łaś, że w szkole łamane są prawa ucznia.
  • Chcesz pomóc innym, ale nie wiesz w jaki sposób.
  • Nie potrafisz porozumieć się z nauczycielem.
  • Widzisz, że komuś dzieje się krzywda.
  • Masz problem i nie wiesz jak go rozwiązać, gdzie szukać pomocy.
  • Chcesz nauczyć się bezpiecznego rozwiązywania sporów i konfliktów czy radzenia sobie w trudnych sytuacjach.
  • Oraz w każdej innej ważnej dla Ciebie sprawie.

PAMIĘTAJ! NIE JESTEŚ SAM! MASZ PRAWO SZUKAĆ POMOCY!

Jeżeli tak będzie Ci łatwiej możesz również pisać  J W naszej szkole zaczyna funkcjonować elektroniczna „Skrzynka pomocy”. Jest to skrzynka, na którą możesz przesyłać wiadomości o trapiących Cię problemach, o których boisz się mówić osobiście lub też nie wiesz do kogo zwrócić się po pomoc oraz w każdej innej ważnej dla Ciebie sprawie.

ADRES E-MAILOWY : pedagog.sp.stroza@wp.pl (dyżur przy skrzynce pełni pedagog Małgorzata Figiel)

Dzięki Twoim wiadomościom i sygnałom przesyłanym do skrzynki możliwe będzie reagowanie przez mnie w sytuacjach kryzysowych, by zapewnić Wam niezbędną pomoc i wsparcie. Jeśli mam szybko i skutecznie działać i docierać do osób potrzebujących to wielkim ułatwieniem będzie podanie nazwiska lub klasy, w której konieczna jest moja pomoc.