Home » Rekrutacja do klasy czwartej-sportowej

Rekrutacja do klasy czwartej-sportowej

Drodzy rodzice/opiekunowie:

Uprzejmie informuję, że w roku szkolnym 2023/2024 planowane jest powstanie oddziału klasy sportowej dziewcząt i chłopców.

Jako placówka oferujemy:

  • 10 godzin zajęć sportowych w tygodniu (2h wychowania fizycznego dziennie, w tym raz w tygodniu 2h zajęć pływania na nowym obiekcie MOSiR w Kraśniku).
  • Wykwalifikowaną kadrę trenerską (zajęcia poprowadzi nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor zapasów, piłki ręcznej oraz pływania, trener LUKS Stróża, trener współpracujący Kadry Województwa Lubelskiego w zapasach kobiet- Pan Łukasz Kiełb).
  • Udział w turniejach i zawodach sportowych.

Drodzy państwo biorąc pod uwagę wpływ pandemii COVID-19 oraz obecne tempo i wzrost zachorowalności na otyłość, cukrzycę, choroby sercowe itp. Wychodzimy z inicjatywą zadbania o państwa pociechy od strony fizycznej ale i mentalnej. Podczas zajęć ogólnorozwojowych obejmujących swym zakresem wszystkie dyscypliny z podstawy programowej i nie tylko pragniemy zadbać o prawidłowy, stopniowy i harmonijny rozwój dzieci, kształcąc zarówno ich ciało jak i świadomość młodego sportowca odnośnie wielu aspektów min. dyscypliny, zdrowego odżywiania, zdrowego stylu życia, przeciwdziałaniu nałogom, kształtowania samoświadomości modelu zdrowej osoby.

Aby zapisać dziecko do klasy sportowej należy zapoznać się z dokumentacją zamieszczoną na stronie szkoły: http://www.szkolastroza.pl/Rekrutacja do klasy czwartej-sportowej.

Miejsca w klasie są ograniczone i nie decyduje o nich kolejność zgłoszeń. Serdecznie zachęcamy do współpracy w naszym oddziale sportowym.

Dokumenty do pobrania:

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

grudzień 2023
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031