Home » Aktualności » MMM w Zapasach

MMM w Zapasach

       Dnia 18 października 2014 roku, odbyły się zawody zapaśnicze w Połańcu, które miały rangę mistrzostw ¼ Polski. Naszą szkołę oraz klub LUKS STRÓŻA reprezentowały uczennice z klasy VIa: Katarzyna Jargieła, Aleksandra Ufniarz oraz Paulina Pelak, ich opiekunem był Trener Sylwester Janik. Dziewczyny spisały się znakomicie i wszystkie stanęły na najwyższym stopniu podium wygrywając po drodze do złotego medalu wszystkie swoje walki. Klub LUKS Stróża zajął 5 miejsce w klasyfikacji klubów.

Po zwycięstwie w tych zawodach wychowanki Pana Łukasza Kiełba i Sylwestra Janika zakwalifikowały się do Mistrzostw Polski, które odbędą się już niebawem w Olsztynie.

 

                                                                                                                       Paulina Pelak

                                                                                                 Katarzyna Jargieła

1

2