Home » Godziny dostępności nauczycieli

Godziny dostępności nauczycieli

Godziny dostępności nauczycieli Szkoły Podstawowej w Stróży

art. 42 ust. 2f KN

Nazwisko i imięDzień tygodnia, godzinaMiejsceCzęstotliwość
Adamczyk AgnieszkaŚroda, 14.30 – 15.30Sala 212co tydzień
Bańka AlinaCzwartek, 14.35 – 15.35Sala 35co tydzień
Bartosik MagdalenaCzwartek, 12.55 – 13.40świetlicaco tydzień
Berdys KamilaPoniedziałek, 15.30 – 16.30Sala 210co tydzień
Biała ElżbietaŚroda, 14.30 – 15.30Sala 36co tydzień
Bryczek KamilaPoniedziałek, 14.30 – 15.30Sala 213co tydzień
Brytan BożenaWtorek, 15.30 – 16.30Sala 27co tydzień
Chodara Agnieszkaustalona indywidualnie z rodzicemSala 26co tydzień
Ciechańska AnnaPiątek, 15.00 – 16.00Sala 33co tydzień
Ciupak MartaŚroda, 14.35 – 15.35Sala 212co tydzień
Gryta BeataPoniedziałek, 14.30 – 15.30Sala 23co tydzień
Janczarek EmiliaŚroda, 14.30 – 15.30bibliotekaco tydzień
Janduła MagdalenaŚroda, 12.55 – 13.40Świetlicaco tydzień
Jóźwicka MarzenaPoniedziałek, 14.35 – 15.35Sala 26co drugi tydzień
Kalisz AgnieszkaŚroda, 14.30 – 15.30Świetlicaco tydzień
Kamiński TomaszWtorek, 14.30 – 15.30pomieszczenie n-li wych.fiz. przy hali sportowejco tydzień
Kasperek Konrad Wtorek , 16.00 – 17.00Sala 23co tydzień
Kaźmierak RenataWtorek , 14.45 – 15.45Sala 211co tydzień
Kiełb ŁukaszCzwartek, 14.30 – 15.30pomieszczenie n-li wych.fiz. przy hali sportowejco tydzień
Ks. Klepka KrzysztofPiątek, 14.40 – 15.40Sala 19co tydzień
Kotuła JoannaCzwartek, 15.00 – 16.00Świetlicaco tydzień
Kozłowska MałgorzataCzwartek, 14.45 – 15.45Sala 26co tydzień
Kret EwaŚroda, 14.30 – 15.30Sala 25co tydzień
Kuśmierczyk KrzysztofWtorek, 14.45 – 15.45Sala 302co tydzień
Latos BeataPiątek, 14.40 – 15.40Sala 210co tydzień
Lawenda AgnieszkaŚroda, 15:00 – 16:00Gabinet psychologaco tydzień
Malec GabrielaWtorek, 14.30 – 15.30Sala 310co tydzień
Mańka Agnieszkaustalona indywidualnie z rodzicemSala 214co tydzień
Mirosław AnetaPoniedziałek, 14.50 – 15.50Sala 202co tydzień
Mróz EwaŚroda, 14.30 – 15.30Gabinet pedagogaco tydzień
Myszak AnnaCzwartek,  14.30 – 15.30Sala 17co tydzień
Partyka ElżbietaPoniedziałek, 14.35 – 15.35Sala 26co drugi tydzień
Pikul AleksandraCzwartek, 14.30 – 15.30Sala 212co tydzień
Powęska Edytaustalona indywidualnie z rodzicemSala 310co tydzień
Pytlak Katarzynaustalona indywidualnie z rodzicemSala 25co tydzień
Rej EwaCzwartek, 14.50 – 15.50Sala 213co drugi tydzień
Różycka MartaWtorek, 14.30 – 15.30Sala 308bco tydzień
Rybak AldonaPiątek, 15.30 – 16.30Sala 214co tydzień
Skrzyński MarekPoniedziałek, 14.45 – 15.45Sala 213co tydzień
Ks. Stąsiek  GrzegorzPiątek, 14.40 – 15.40Sala 19co drugi tydzień
Urbańczyk MałgorzataCzwartek, 14.30 – 15.30Sala 17co tydzień
Wierzchowiak AndrzejWtorek, 14.35 – 15.35Sala 37co tydzień
Wierzchowiak IwonaPoniedziałek, 15.00 – 16.00świetlicaco tydzień
Wójcicka KarolinaCzwartek, 14.50 – 15.50Sala 213co drugi tydzień
Zielnik Katarzynaustalona indywidualnie z rodzicemSala 212co tydzień