Home » Aktualności » Cukierkowe warsztaty

Cukierkowe warsztaty

          Dnia 11.12.2014 r. uczniowie klasy Ia wzięli udział w integracyjnym spotkaniu z grupą przedszkolną prowadzoną przez panią Magdalenę Kwiatkowską. Uczniowie klasy Ia opowiadali swoim młodszym kolegom o nauce i zabawie w szkole. Następnie przedszkolaki jak i uczniowie klasy Ia wzięli udział w spotkaniu zorganizowanym przez Manufakturę Słodyczy Cukier Lukier z Lublina. Uczestnicy spotkania mogli zobaczyć w jaki sposób powstają cukierki na bazie naturalnych barwników. Następnie każdy uczeń i każdy przedszkolak mógł własnoręcznie wykonać kolorowego lizaka. Zachwytom nie było końca.

      Uczniowie stwierdzili, że takie zajęcia powinny być częściej organizowane.

    Na zakończenie słodkiego spotkania uczniowie klasy Ia zaprosili przedszkolaków do szkoły. Spotkanie odbędzie się wkrótce.

Małgorzata Kozłowska

P1210109

P1210111