Home » Aktualności » Zawody pływackie 2015

Zawody pływackie 2015

    W środę 25 listopada kadra pływacka naszej szkoły w składzie: Antonina Rej, Jakub Kolasa, Kacper Majcher i Marcel Domański wzięła udział w powiatowych zawodach pływackich, które odbyły się na pływalni MOSiR w Kraśniku Fabrycznym.

      Po startach na odcinkach 50 metrów stylem grzbietowym Tosia zajęła bardzo dobre 5 miejsce w swojej kategorii a jej kolega z klasy Kuba uplasował się na 4 miejscu w swojej kategorii tracąc 0,17 s do podium. Ich starsi koledzy Kacper i Marcel reprezentowali naszą szkołę w wyścigu na 50 m stylem klasycznym, obaj chłopcy zajęli wysokie miejsca w swoich wyścigach.

    Jako opiekun naszych pływaków gratuluję im udanego występu i przy tej okazji zachęcam wszystkich do aktywnego spędzania czasu wolnego na pływalni.

Łukasz Kiełb

20151125_091124