Home » 2016 » Marzec » 02

Daily Archives: 2 marca 2016

Konkurs Pierwszej Pomocy

W miesiącu lutym uczniowie klasy IV b wzięli udział w konkursie z zakresu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej, który podsumował semestr zajęć realizowany w ramach innowacji pedagogicznej „Potrafię udzielać pomocy”.

Po odbytych lekcjach podczas, których uczniowie poznali niezbędną wiedzę i umiejętności szybkiego i skutecznego reagowania w sytuacjach wymagających udzielenia pomocy osobie poszkodowanej, przystąpili do sprawdzenia poziomu opanowania omawianych zagadnień.

Po przeprowadzonym sprawdzianie okazało się każda z osób w wystarczający sposób opanowała umiejętności i wiadomości niezbędne do udzielenia pomocy osobie tego potrzebującej.

Największą ilość punktów oraz tytuł najlepszego klasowego ratownika uzyskała Magdalena Kuropatwa.

Ze swojej strony serdecznie gratuluję uzyskanych wyników i pozyskanych umiejętności wszystkim uczniom klasy czwartej oraz dziękuję za tak owocną pracę podczas zajęć.

Łukasz Kiełb

20160212_120616

Rekrutacja do klasy I

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Stróży informuje, że rekrutacja uczniów do klasy pierwszej, na rok szkolny 2016/2017, rusza dnia 15 marca 2016 roku i zakończy się 18 kwietnia 2016.

Dokumenty rekrutacyjne oraz wszystkie informacje na ten temat znajdują się na stronie internetowej w zakładce Szkoła/Rekrutacja do klasy I lub w sekretariacie szkoły.

Serdecznie zapraszamy!

Anna Myszak