Home » Aktualności » Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP Stróża, którą tworzą uczniowie naszej szkoły, wywalczyła V miejsce w zawodach MDP rangi wojewódzkiej. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom a w szczególności trenerom: Łukaszowi Kiełbowi i Konradowi Kasperkowi oraz Mateuszowi Pałce, za tak świetne przygotowanie naszych drużyn do zawodów.

Dziękujemy również wszystkim osobom wspierającym i zaangażowanym w powstanie i funkcjonowanie naszych zespołów: pani dyrektor Annie Myszak, ks. Grzegorzowi Stąśkowi, Wójtowi Gminy Kraśnik panu Mirosławowi Chapskiemu, przedstawicielom OSP Stróża i PSP Kraśnik, oraz rodzicom naszych zawodników.

Najbardziej jednak dziękujemy naszym młodym druhnom i druhom za serce włożone w treningi i starty w zawodach. Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem grupy dziewczęcej, która zajęła historyczne V miejsce. Warto jeszcze wspomnieć, że tak niedawno nasi chłopcy zajęli 2 a dziewczyny 1 miejsce w zawodach powiatowych.
GRATULUJEMY!!!???

Warto jeszcze wspomnieć, że w miesiącu Wrześniu, w ramach nagrody za tak świetne występy dziewcząt i chłopców. Wszyscy członkowie MDP uczestniczyli w wycieczce do Energylandii, która sponsorowana była przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku oraz Szkołę Podstawową w Stróży.

wrzesień 2018