Home » Aktualności » RADOSNY PORANEK

RADOSNY PORANEK

       W  dniu 26 marca 2015r. w naszej szkole uczniowie klas IV pod opieką Pań katechetek: Agnieszki Kalisz i Marzeny Jóźwickiej zaprezentowali z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych krótkie przedstawienie pt. „Radosny Poranek” . Aktorzy przebrani w stroje współczesne czasom, w których żył Pan Jezus przedstawili  Dzień Zmartwychwstania Pańskiego oraz złożyli życzenia Pani Dyrektor, Gronu Pedagogicznemu, wszystkim pracownikom szkoły oraz uczniom. Całość przedstawienia poprzez oprawę wokalną przygotowaną przez Pana Andrzeja Wierzchowiaka uświetniły uczennice klas IV- VI wykonując pieśni o tematyce wielkanocnej. Życzenia świąteczne  wszystkim zebranym złożyła również Pani Dyrektor Anna Myszak życząc dużo łask od Jezusa Zmartwychwstałego, radości, pokoju i wielu miłych chwil spędzonych w gronie rodzinnym.

Marzena Jóźwicka

P1210486

P1210488


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.