Home » Aktualności » Pierwsze sukcesy młodych zapaśników

Pierwsze sukcesy młodych zapaśników

W sobotę 12 marca najmłodsi zapaśnicy z naszego klubu po raz pierwszy wystartowali w zawodach wojewódzkich, które odbyły się w Kraśnku. W turnieju pod patronatem Starosty Kraśnickiego p. Andrzeja Maja wystartowało 120 zawodników z 5 klubów województwa lubelskiego oraz z klubu z Rzeszowa i Vitkovic z Czech.

Spośród naszej drużyny na szczególne wyróżnienie zasłużyli Michał Samolej oraz Wojciech Janowski, którzy podczas swojego pierwszego startu od razu stanęli na najwyższym stopniu podium, po drodze wygrywając wszystkie swoje walki. Ich kolega z klasy Mikołaj Daśko wypadł nie wiele słabiej, przegrywając jedynie jedną walkę zajął on II miejsce w swojej kategorii wagowej. Najstarszy i najbardziej doświadczony zawodnik naszej drużyny Michał Kasica przyzwyczajając nas do swoich dobrych startów po raz kolejny zwyciężył swoją kategorię wagową nie przegrywając po drodze żadnej walki. Słabiej tym razem wypadł start Konrada Chapskiego, który przez absencję na treningach spowodowaną kontuzją odniesioną podczas gry w piłkę na tartanie nie był w stanie właściwie przygotować się do zawodów.

Jeszcze raz serdecznie gratuluję swoim zawodnikom i zachęcam uczniów z klas III i IV do rozpoczęcia treningów w nowo powstającej grupie treningowej.

Łukasz Kiełb

20160312_151110


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

marzec 2016
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031