Home » Aktualności » Wspólna lekcja matematyki

Wspólna lekcja matematyki

Dnia 22 lutego 2018 roku dzieci z grupy Biedronki wraz ze swoją panią Joanną  Nowakowską miały okazję odwiedzić Szkołę Podstawową i  uczestniczyć w zajęciach na lekcji matematyki w kl. III A. Lekcja została przeprowadzona przez panią Ewę Kret.

Przedszkolaki brały udział w lekcji i zobaczyły jak wygląda sala lekcyjna. Największe emocje u naszych gości wzbudziła ciekawa lekcja, podczas której przypominali sobie między innymi Figury Geometryczne, brały udział w układance  liczbowej podchodząc do tablicy, rzucając kostką. Celem zajęć było uświadomienie dzieciom, że z matematyką spotykają się na każdym kroku i matematyka wcale nie jest taka trudna.

Współpraca układała się wzorowo o czym świadczą uśmiechy jak i skupione twarze uczestników zajęć. W miłej atmosferze czas szybko minął i trzeba było wracać do przedszkola. Mamy nadzieję, że dzięki tej wizycie dzieci przekonały się na własne oczy, że w szkole jest bezpiecznie, miło i niezwykle ciekawie oraz, że bez trwogi i lęku wkroczą w szkolne mury i pozyskają w niej nowych kolegów i koleżanki.

Na zakończenie  każdy przedszkolak dostał drobny prezent.

Dziękujemy za wizytę. Do zobaczenia

Edyta Powęska


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

marzec 2018
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031