Home » Aktualności » Plebiscyt na królową i króla życzliwości i dobrego serca

Plebiscyt na królową i króla życzliwości i dobrego serca

„Ci, którzy wnoszą w życie innych ludzi promień słońca to ludzie, którzy nie potrafią zatrzymać go tylko dla siebie”

            W dniu 15.06.2018 r. już drugi raz odbyło się podsumowanie plebiscytu na „Królową i Króla Życzliwości i Dobrego Serca. Wychowawcy wraz z uczniami w poszczególnych klasach wybrali jedną osobę najlepiej spełniającą warunki Dekalogu Osoby Życzliwiej. W takich monetach  warto uwierzyć, że w każdym z nas drzemią niewyczerpane pokłady dobra i – tak na próbę – okazać komuś bezinteresowną życzliwość. Tym bardziej, że w tej akurat kwestii naukowcy nie mają wątpliwości: bycie miłym, okazywanie dobra, rozbudzanie u siebie życzliwości wobec innych ma moc uszczęśliwiania – nie tylko obdarowanego życzliwością, ale przede wszystkim tego, który ją okazuje.

A oto nasi zwycięzcy:

 1. Zuzanna Kozłowska kl. Ia
 2. Oliwia Strawa kl. Ib
 3. Dominik Rej kl. IIa
 4. Zuzanna Wojcieszkiewicz IIIa
 5. Nikodem Powęska IIIb
 6. Hanna Szubstarska IVa
 7. Julia Barankiewicz IVb
 8. Marika Chwiej IVc
 9. Anna Biegaj Vb
 10. Katarzyna Brytan VIa
 11. Kinga Kasperek VIb
 12. Oliwia Gierulska VIIa
 13. Maja Adamczyk VIIb

            Wyróżnienie specjalne w klasach I – III otrzymał Filip Maj z klasy IIb, w klasach IV – VII Julia Romańska z klasy Va.

            Uczniowie naszej szkoły z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego przyznali również Order Życzliwości wśród nauczycieli klas IV – VII. W tym roku podobnie jak rok wcześniej wyróżnienie takie otrzymała pani Honorata Kołodziej. Wszystkim bardzo serdecznie GRATULUJEMY!

Małgorzata Figiel

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

czerwiec 2018
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930