Home » Uncategorized » Wyprawa klas IV do świata wyobraźni

Wyprawa klas IV do świata wyobraźni

W dniu 19 stycznia 20204 klasy IV wraz z wychowawcami panem Łukaszem Kiełbem i Honoratą Kołodziej oraz panią Magdą Jandułą wybrali się do kina na najnowszą odsłonę filmu pt. ,,Akademia pana Kleksa’’.

Film wywołał w nas niesamowite wrażenia. Współczesna wersja filmu, co prawda mocno różni się od fabuły książki, którą poznaliśmy na lekcjach języka polskiego, ale również jest bardzo interesująca. Z zapartym tchem śledziliśmy akcję filmu skupioną wokół przygód kilkunastoletniej Ady Niezgódki. Zachwyt wzbudzały w nas bajkowa scenografia oraz muzyka towarzysząca wydarzeniom ukazanym w filmie. Seans „Akademii pana Kleksa” ma szansę zachęcić także młodych widzów do odważnego poszukiwania własnej drogi życiowej. Film udowadnia, że można sprostać każdemu wyzwaniu. Wystarczy jedynie chcieć. Ważne jest również to, by się nie poddawać i walczyć o swoje marzenia. W trakcie oglądania mogliśmy się dowiedzieć, że w życiu ważna jest przyjaźń i empatia, czyli współodczuwanie uczuć innych osób, a także wiara we własne siły i możliwości.

Z czystym sumieniem możemy polecić ten film swoim koleżankom i kolegom, którzy jeszcze nie byli w kinie.

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

styczeń 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031