Home » 2020 » Czerwiec » 17

Daily Archives: 17 czerwca 2020

Informujemy

W celu oddania książek do biblioteki szkolnej należy spakować je do reklamówki, podpisać (imię, nazwisko, klasa) i przywieźć do szkoły. Tak spakowane książki zostawiamy na stoliku przed wejściem głównym do budynku szkoły.

Od 22.06.2020r. w podobny sposób można oddać podręczniki szkolne.

Aby odebrać rzeczy z szafki szkolnej, należy zadzwonić do sekretariatu tel. 81 821 13 25. Po zgłoszeniu tego faktu, rzeczy zostaną przygotowane przez pracowników szkoły, aby w ustalonym terminie je odebrać.

SUKCES UCZENNIC Z NASZEJ SZKOŁY!

15 czerwca miało miejsce rozstrzygnięcie powiatowego konkursu „Ekologia w obiektywie”.
Amelia Biegaj i Justyna Jabłońska z kl.VII „b” zajęły drugie miejsce.
Nasze uczennice otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe

Zadaniem uczestników było nagranie krótkiego filmu o tematyce ekologiczno – przyrodniczej. Nasze uczennice nakręciły film, w którym przedstawiły piękno przyrody naszej okolicy, jak również zmiany w niej zachodzące na skutek działań człowieka.

Materiał, który nakręciły dziewczyny skłania widzów do refleksji nad ochroną walorów środowiska przyrodniczego oraz zachęca do kształtowania proekologicznych zachowań i postaw.

JESTEŚMY DUMNI I SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!!! 😉

„Nie pal przy mnie proszę”