Home » Aktualności » Opatrunek na ratunek

Opatrunek na ratunek

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest,
nie przez to co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
                                                                                       Jan Paweł II

Już po raz kolejny raz zachęcamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w akcji charytatywnej „Opatrunek na ratunek”. W ten sposób nasza szkoła  włącza się do akcji Fundacji Pomocy Humanitarnej „Redemptoris Missio” z Poznania, z która współpracujemy od kilku lat. Zbieramy: gazy, kompresy,  plastry, bandaże,  strzykawki,  rękawice jednorazowe gumowe,  które trafią do polskich ośrodków misyjnych szczególnie do krajów trzeciego świata. Wszystkie wymienione wyżej rzeczy muszą być  NOWE. Zbiórkę w poszczególnych klasach będą prowadzić dwa razy tygodniu wolontariusze szkolnego Koła Caritas do dnia  15 stycznia 2018r.

Bardzo liczymy na waszą pomoc i wsparcie, za co z góry serdecznie dziękujemy.

Szkolne Koło Caritas