Home » Aktualności » Sztafetowe biegi przełajowe

Sztafetowe biegi przełajowe

We wtorek 29 września 2015 roku uczniowie naszej szkoły udanie zainaugurowali sportowy rok szkolny. Podczas sztafetowych biegów przełajowych, które odbyły się w parku przy Szkole Podstawowej nr 5 nasza reprezentacja chłopców w składzie: Wojtek Michałek, Michał Paszkowski, Kacper Maj, Kuba Różycki, Bartek Zapalski, Paweł Flis, Michał Kasica, Bartek Rupeć oraz Daniel Pyzik, zajęła bardzo wysokie – II miejsce.

Po wywalczeniu drugiego miejsca i awansie jako jedna z dwóch reprezentacji powiatu kraśnickiego na zawody rejonowe, podopieczni p. Łukasza Kiełba i p. Konrada Kasperka mają teraz przed sobą start 9 października na zawodach rangi mistrzostw rejonu.

Życzymy naszym kolegom sukcesów sportowych w najbliższych zawodach oraz w zawodach rozgrywanych podczas całego tak dobrze rozpoczętego roku szkolnego.

Łukasz Kiełb

20150929_131657


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.