Home » Bez kategorii » Wyjazd na mecz piłki ręcznej kobiet MKS Selgros Lublin-Energa AZS Koszalin 05.11.2016r.

Wyjazd na mecz piłki ręcznej kobiet MKS Selgros Lublin-Energa AZS Koszalin 05.11.2016r.

Celem wyjazdu było kształtowanie właściwej postawy kibica sportowego, propagowanie atrakcyjnych, pozytywnych i wartościowych form spędzania wolnego czasu, „podglądanie” techniki gry zawodowców, dobra zabawa w grupie rówieśniczej. W wyjeździe wzięło udział 20 uczniów pod opieką p. Konrada Kasperka i p. Ewy Więckowskiej. MKS Selgros Lublin pokonał Energę AZS Koszalin 30:22.

Spotkanie połączone było z akcją przeprowadzaną przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Lublinie, uczniami Szkoły Podstawowej nr 2 w Lublinie oraz  Przyjazną Zebrą. Policjanci oraz uczniowie wręczali przybyłym na mecz kibicom elementy odblaskowe oraz informowali jak ważne jest noszenie odblasków po zmroku również na terenie zabudowanym. Dzięki odblaskom pieszy jest widoczny z odległości 150 metrów.

Konrad Kasperek

20161105_171709


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.