Home » Aktualności » Sympozjum naukowe ,, Medycyna i Muzyka”

Sympozjum naukowe ,, Medycyna i Muzyka”

    W dniu 9 stycznia uczniowie klas siódmych pod opieką pani dyrektor Anny Myszak i pani Beaty Gryty uczestniczyli w sympozjum naukowym zorganizowanym przez II Wydział Lubelskiego Towarzystwa Naukowego i Oddział Polskiej Akademii Nauk w Lublinie pt. ,,Medycyna i Nauka”.

    Uczestnicy sesji naukowej wysłuchali ciekawych wykładów o tematyce medycznej i obejrzeli interesujące prezentacje multimedialne dotyczące chorób pasożytniczych, innowacyjnych metod leczenia schorzeń oraz zagadnień z dziedziny genetyki.

 W przerwach między wykładami wysłuchali koncertów w wykonaniu uczniów szkoły muzycznej.

Sesja naukowa odbywała się w Pałacu Czartoryskich wybudowanym w XVII w. w stylu barokowym.

W drodze powrotnej  podziwialiśmy świąteczne iluminacje na Placu Litewskim.

Beata Gryta


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.