Home » Bez kategorii » Ślubowanie klas pierwszych

Ślubowanie klas pierwszych

Ślubowanie i pasowanie na ucznia, to jeden z najważniejszych i niezapom-nianych dni przeżytych w szkole.

Dnia 22 lutego br. zgodnie z wieloletnią tradycją odbyło się w naszej szkole uroczyste ślubowanie dzieci klasy Ia i Ib. Uroczystość z powodu pandemii i nauki zdalnej, przebiegała w nieco  późniejszym terminie i odmiennej formie. Każda klasa w oddzielnej sali lekcyjnej zaprezentowała swój występ artystyczny. Dzieci składały uroczyste przyrzeczenie na symbole narodowe: godło i flagę. Następnie Pani Dyrektor Anna Myszak pasowała każde  dziecko  na ucznia Szkoły Podstawowej im. ks. Stanisława Zielińskiego. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy.   

Na zakończenie czekała na pierwszoklasistów niespodzianka- drobny upominek dla każdego dziecka i słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Uroczyste ślubowanie na pewno na długo pozostanie w pamięci uczniów.

  Wszystkim pierwszoklasistom życzymy, dużo zdrowia, szczęścia, aby każdy dzień Waszego pobytu w szkole był radosny, nauka była dla Was przyjemnością, a na twarzy zawsze gościł uśmiech.

A. Bańka

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

luty 2021
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728