Home » Bez kategorii » BIAŁA SZKOŁA 2021

BIAŁA SZKOŁA 2021

W dn. 23-25.02.2021 r grupa uczniów z trzecich  klas naszej szkoły uczestniczyła w wyjeździe na narty do Krasnobrodu. Biała Szkoła zorganizowana została przez panią Ewę Kret.

Jak co roku, uczniowie naszej szkoły mieli możliwość rozwijania swoich sportowych umiejętności jazdy na nartach. Pod okiem instruktora młodzi narciarze uczyli się bezpiecznej jazdy, a Ci którzy świetnie już jeżdżą, szusowali po stoku pod opieką opiekunów. Cenne wskazówki przydawały się nie tylko doskonalącym swoje umiejętności,  ale i świetnie jeżdżącym narciarzom.

Pogoda na stoku w Jacni dopisała, świeciło nam słońce a świetnie przygotowany stok zachęcał dzieciaki do jazdy.

Biała Szkoła to nie tylko nauka dla  miłośników białego szaleństwa, to także  okazja do dobrej zabawy, między innymi to różnego rodzaju konkursy: „Na najładniejszą budowlę ze śniegu” „Konkurs plastyczny na plakat,” „Konkurs zjazdowy,” „Turniej gier zręcznościowych”

Białe Szkoły mają również wymiar krajoznawczy, poprzez zapewnienie uczniom licznych  zabaw integracyjnych: „Podchody”, „Sztandary”, „Kalambury”, „Zajęcia kulinarne: Kuchcikowo” oraz Ognisko z pieczeniem kiełbasek dla uczestników.

Wyjazd na Białą Szkołę  w tym roku spędziliśmy bardzo aktywnie. Wymarzona pogoda, dobrze przygotowany stok i lekki mrozik spowodował, iż  jeździło się bardzo przyjemnie we wspólnym towarzystwie, uśmiech nie znikał nam z twarzy.

Do zobaczenia na kolejnej Białej Szkole….

Edyta Powęska, Ewa Kret

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

marzec 2021
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031