Home » Uncategorized » Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w zapasach kobiet

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w zapasach kobiet

Sezon startowy 2022 dla zapaśniczek z LUKS Stróża powoli zbliża się do końca. Przed naszymi młodziczkami pozostał jeszcze start w Mistrzostwach Polski, które odbędą się w Stargardzie.

W dniu dzisiejszym tj. 9 października uczestniczyliśmy w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek w zapasach kobiet, które zostały zorganizowane w Kielcach. Najlepiej z naszego klubu zaprezentowała się Alicja Krawczyk. Ala wygrywając wszystkie swoje walki została mistrzynią 4 województw- lubelskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i łódzkiego. Z dobrej strony zaprezentowały się nasze pozostałe zawodniczki: Kornelia Ostrowska, Wiktoria Król i Zuzanna Kozłowska. Każda z ww. dziewcząt uplasowała się w pierwszej dziesiątce swojej kategorii wagowej.

Warto zauważyć, że wszystkie dziewczęta są najmłodszym rocznikiem w kategorii wiekowej młodziczek i pomimo tak małego doświadczenia już odnoszą tak znaczące sukcesy.

GRATULUJEMY!!!


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

październik 2022
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31