Home » 2024 » marzec » 28

Daily Archives: 28 marca, 2024

Świąteczne akcje wolontariatu

Przedstawiciele szkolnego koła wolontariatu „Silni sercem” w dniu 27 marca odwiedzili grupę przedszkolaków „Biedronki” w  Przedszkolu w Stróży, aby poczytać bajeczki i tematyce świątecznej, nasi najmłodsi,  uważnie słuchali, odpowiadali na pytania oraz odgadywali  zagadki. Na koniec naszego spotkania złożyliśmy sobie nawzajem życzenia z okazji zbliżających się świąt,  a pani wychowawczyni  wolontariusze przekazali własnoręcznie wykonaną kartkę.

W dniu dzisiejszym odwiedziliśmy też żłobek „Stonoga” oraz pobliskie Centrum Medyczne „Zdrowa Rodzina”, wolontariusze złożyli  pracownikom życzenia, zostawiając własnoręcznie wykonane kartki świąteczne.

Świąteczna kawiarenka

Agnieszka Adamczyk