Home » 2024 » kwiecień » 21

Daily Archives: 21 kwietnia, 2024

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej

Nasi chłopcy z klas 4-6 wykonali kawał dobrej roboty w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej. Podczas międzygminnych eliminacji rozgrywanych w Zakrzówku reprezentacja Szkoły Podstawowej w Stróży zwyciężyła w spotkaniach przeciwko Szastarce i Zakrzówkowi i z kompletem punktów awansowała do finału powiatowego.
Finał ten odbył się 18 kwietnia na Orliku w Kraśniku Fabrycznym. Chłopcy po rozegraniu trzech meczy finałowych ostatecznie uplasowali się na trzeciej pozycji wśród wszystkich szkół podstawowych z terenu powiatu kraśnickiego.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne występy
w zawodach Szkolnego Związku Sportowego!!!

Kraśnicki turniej zapaśniczy

W minioną sobotę Klaudia zdobywała swój medal Mistrzostw Polski w Brzeźnicy a z kolei jej młodsze koleżanki z klubu walczyły w pobliskim Kraśniku w „Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego dzieci i młodzików w zapasach”. Po wspólnej rozgrzewce i krótkim treningu przyszedł czas na zawody.

Na kraśnickich matach najlepiej zaprezentowały się- zdobywając złote medale:
Zuzanna Kapuścińska; Weronika Wieleba; Jolanta Samolej; Zuzanna Wielgus; Aleksandra Wrońska; Karolina Rzepka.

Miejsca II wywalczyły:
Liliana Siembida; Alicja Krawczyk; Aleksandra Kępa.

Na III stopniu podium uplasowała się Aleksandra Stachyra.

Serdecznie gratulujemy dziewczętom kolejnego tak udanego startu w zawodach.

Łukasz Kiełb

Podwójne podium w Powiatowym Konkursie Matematycznym

17 kwietnia to niewątpliwie wielki dzień dla uczniów naszej szkoły. W Powiatowym Konkursie Matematycznym organizowanym przez Zespół Szkół nr 1 w Kraśniku uczniowie klasy 8a przygotowani przez p. Anetę Mirosław wywalczyli miejsca na podium.

II miejsce Julia Kasperek

III miejsce Dominik Rej