Home » Aktualności » Dzień Matki w naszej szkole

Dzień Matki w naszej szkole

Jest taki jeden, szczególny dzień w roku,  w którym nasze Kochane Mamy mają swoje święto.

Dnia 26 maja w naszej Szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Matki. Na to spotkanie uczniowie klas I-III zaprosili swoje mamy. Goście zaszczycili nas swoją obecnością.

Uroczystość  poprowadziły uczennice klasy III b a swój pierwszy występ  rozpoczęli  uczniowie z koła tanecznego prowadzonego przez panią Alinę Bańka  w pięknych strojach ludowych, w odświętnie udekorowanej sali  zaprezentowali swoje umiejętności taneczne. Wszystko udało się znakomicie.

Uczniowie klas I-III pięknie recytowali wiersze, śpiewali piosenki, tańczyli i składali życzenia.  Oprócz występów grupowych  można było posłuchać występ Emilki Bieleckiej z kl. II b z akompaniamentem na żywo (gitara) i Marysię Niekra z kl. III b (keyboard).

Nasi Uczniowie uczcili ten dzień w sposób bardzo uroczysty i wyjątkowy, a niejednej mamie łza zakręciła się w oku. Na zakończenie uroczystości dzieci  zaśpiewały mamom ,,Sto lat’’ i wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty i laurki.

Uroczystość zakończyła Pani dyrektor Anna Myszak złożyła serdeczne życzenia wszystkim mamom..

Goście wraz ze swoimi pociechami, z uśmiechem na twarzach opuścili budynek naszej szkoły. Wszystkim Mamom jeszcze raz składamy najlepsze życzenia!

Edyta Powęska


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

czerwiec 2017
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930