Home » Aktualności » Uczymy  się oszczędzać!

Uczymy  się oszczędzać!

            8 grudnia 2017 roku odbył się apel o tematyce oszczędnościowej. Uczennice klasy IV b (członkinie koła recytatorskiego) pod kierunkiem p. Bożeny Brytan – opiekuna Szkolnej Kasy Oszczędności  i koła recytatorskiego  przygotowały i zaprezentowały  przedstawienie  pt. „Jak Kasia uczyła się oszczędzać”.

             Celem przedstawienia było zachęcenie uczniów do oszczędzania pieniędzy, uświadomienie, że warto  oszczędzać. Przedstawienie pokazywało w jaki sposób można zarabiać pieniądze – poprzez oszczędzanie energii elektrycznej, gazu, wody, sprzedając  makulaturę, aluminium (puszki) i.t.p.

            W szeregi Szkolnej Kasy Oszczędności włączeni  zostali uczniowie  klasy I „a” I „b” otrzymując swoje pierwsze książeczki oszczędnościowe.

Bożena  Brytan


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.