Home » Aktualności » Z wizytą na ,,Białej Wyspie”

Z wizytą na ,,Białej Wyspie”

Mimo, że w tym roku zima nie rozpieszcza narciarzy , to jednak uczniowie Szkoły Podstawowej w Stróży wyjechali na  Białą Szkołę. Gdy wyjeżdżaliśmy ze Stróży 16 stycznia 2018 r. w naszej okolicy   nie było śniegu. Jednak gdy  dojechaliśmy do Jacni zobaczyliśmy ,,Białą wyspę”. Tam właśnie czekał na nas wspaniale przygotowany stok narciarski.

To właśnie w Jacni uczniowie naszej szkoły, przez trzy dni  mieli możliwość nauki oraz doskonalenia jazdy na nartach oraz na desce snowboardowej. W tym roku na Białą Szkołę wyjechali uczniowie z klas III-VII – łącznie 30 uczniów. Dla niektórych był to już czwarty wyjazd. W Jacni pod opieką instruktorów narciarskich oraz nauczycieli: p. Ewy Kret, Ewy Więckowskiej oraz p. Katarzyny Pytlak mieli możliwość udziału w zajęciach Białej Szkoły. Oprócz zajęć na stoku narciarskim uczniowie zwiedzili najpiękniejsze zakątki Krasnobrodu, poznali nowe gry planszowe, brali  udziału w konkursie plastycznym, samodzielnym przygotowaniu kolacji podczas zajęć kulinarnych ,,Kuchcikowo”.

Wyjazd ten uczył uczniów integracji , samodzielności, bezpiecznego zachowania się w różnych sytuacjach. Szkoda tylko, że czas tak szybko minął i po trzech dniach musieliśmy wracać do domu.

Jednak gdy wyjeżdżaliśmy z Ośrodka Wypoczynkowego ,,Natura” w Krasnobrodzie  gospodarzom powiedzieliśmy ,,do zobaczenia za rok”. Mamy nadzieję, że tak będzie.

Ewa Kret

 


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

luty 2018
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728